Hakkımızda

Yatırım, proje, taahhüt ve yönetim konularında otuz yıllık üst düzey  yöneticilik, danışmanlık hizmetleri deneyimine sahibiz. Verimliliği artırma, iş hacmini genişletme ve yüksek kalitede ürün ve hizmet sunarak sektördeki yerini geliştirme becerilerini firmalara kazandırdık. Takımların tam başarıları için eğitimler ve motivasyon vererek, stratejik birlikteliklerin oluşturulmasını, doğru yatırımların ve taahhütlerinin gerçekleştirilmesini girişimcilere sunduk. 

Olasılıkları önceden görebilme becerisi ile sonuçların hedef ve bütçeler ile uyumlarını sağladık. Kuruluşların güven ve prestijlerine destek olduk. Tüm kadroların yönetimleriyle, yatırım ve finansmanların paralelinde uluslararası aktiviteler gerçekleştirdik.  

İran, Libya, Suudi Arabistan, Katar, Ürdün, BAE, Tunus, Cezayir, Fas, Kıta Çin'i, Kuveyt, Irak, İtalya, Federal Almanya, Yunanistan, Hollanda, Lüksemburg, Avusturya, Fransa, Belçika, İngiltere, USA, İsrail, Romanya, Macaristan, Finlandiya, eski Yugoslavya, Rusya  Federasyonu, Bulgaristan, Ukrayna, Azerbaycan, Kazakistan, Kamerun, Gabun, Fildişi Sahili, Nijerya, Malezya, Singapur, gibi ülkelerde ithalat, ihracat, yatırım ve taahhüt işleri gerçekleştirdik.

 

Referanslar